Hakkımızda

Firmamız 26.12.1991 tarihinde Rize’de kuruldu. Her zaman daha fazlasını araştırmayı ve en iyisi için çalışmayı hedefledik. Kuruluşumuzdan bu yana göstermiş olduğumuz titizlik ve gayretle işimizde ciddi olduğumuzu göstererek kısa sürede büyümeyi başardık.

Uluslararası taşımacılık hizmetinde müşteri odaklı bir kuruluş olarak tüm sorumluluklarımızı yerine getirirken, siz değerli müşterilerimize alanında en verimli çözüm olanakları sunarak yükünüzü hafifletmeyi amaçladık.

Tüm Türkiye ve Avrupa’dan, başta Azerbaycan ve Gürcistan olmak üzere Türki Cumhuriyetlere transit taşımalar yapmaktayız. Sürdürebilirliği ilke edinerek, Kafkasya’da 28 yıldır kesintisiz hizmet veren tek firma olduk.

Vizyonumuz

Lider lojistik firması olmak yolunda, en mükemmel servisi, en uygun maliyetler ile sunan; yüksek standartlardaki hizmeti verirken, esnek ve geniş seçenekler kullanan, böylece sağladığı güvenle kendini rakiplerinden farklı bir noktada konumlandıran firma olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken; asgari maliyet, azami fayda yoluyla kalite ve karlılığı gerçekleştiren; ekolojik dengelere ve toplumsal değerlere duyarlı olan; çalışma ortamında çalışanların kalıcılığını ve kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmaktır.